Районна газета

Охорона здоров'я

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
2-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Розклад роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні: субота, неділя

Центр створений з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території Конотопського району Сумської області заходів, спрямованих на:

  • забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою;
  • забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги

Головний лікар: Маняк Анатолій Володимирович, тел.: 6-56-70

Головна медична сестра – Коломійченко Оксана Михайлівна,  тел.  6-56-70

Головний бухгалтер – Світайло Світлана Василівна, тел. 2-31-02

ФОРМУВАННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Урядова програма "ДОСТУПНІ ЛІКИ"

 

МЕДИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ: все, що потрібно знати

СТАН ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЕМ ПО КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНУ

БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ В ЛІКАРНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

У поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд. грн. Усі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам їх повинні видавати безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра Володимира ГРОЙСМАНА з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є в наявності

Перелік препаратів, що входять до Нацереліку можна переглянути на сайті МОЗ, або завантаживши мобільний додаток «Ліки.Контроль». Дізнатись про наявність ліків в конкретній лікарні можна на сайті eliky.in.ua, який був створений громадськими організаціями. До системи «Є ліки» на даний час підключена 921 лікарня з 18 областей.

КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН СЕРЕД ЛІДЕРІВ НА СУМЩИНІ ЗА КІЛЬКІСТЮ ПІДПИСАНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ

Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО під час апаратної наради

Сумська область вийшла на всеукраїнський рівень показників підписання електронних декларацій. На сьогодні 470 тисяч жителів області підписали декларації з лікарями первинної ланки (44% від усього населення області). По Україні цей  показник становить 45%.

МЕДИЧНА РЕФОРМА В ДІЇ: ПЕРВИННА МЕДИЧНА ЛАНКА РАЙОНУ ПРОЙШЛА ВСІ ОСНОВНІ ЕТАПИ РЕФОРМУВАННЯ

Про те, як проходить медреформа в Конотопському районі, доповів на інформаційній нараді при голові райдержадміністрації головний лікар КНП «Центр ПМСД» Анатолій МАНЯК

Посадовець зазначив, що галузь охорони здоров’я району пройшла всі основні етапи реформування: медичні заклади первинної ланки району  повністю комп'ютеризовані, а матеріально-технічне забезпечення приведено у відповідність до Табелю технічного оснащення. Центр під'єднаний до електронної системи охорони здоров'я  та є автономним закладом - Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району» Конотопської районної ради.

З ЖОВТНЯ 2018 РОКУ МЕДЗАКЛАДИ РАЙОНУ БУДУТЬ ФІНАНСУВАТИСЯ ПО-НОВОМУ

Між  районним Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради та Національною службою здоров’я підписана угода про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

15 серпня 2018 р. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оголосила про завершення другої хвилі контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Заклади, які уклали договори у серпні, зокрема і районне КНП «Центр ПМСД», уже з жовтня 2018 р. почнуть отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від НСЗУ. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.