Районна газета

ТРАНСФОРМАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ ЦЬОГО РОКУ НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

З 26 листопада по 20 грудня Національною службою охорони здоров’я оголошено початок третьої хвилі укладення договорів

 «У бюджеті на наступний рік медична субвенція для первинної медичної допомоги не передбачена. Єдиним варіантом отримання державних коштів у 2019 році буде договір з НСЗУ. Більше того, медичні заклади, які не матимуть договору з Національною службою здоров`я, не зможуть укладати декларації з пацієнтами. Отже, всі медичні заклади первинної допомоги повинні укласти договір з НСЗУ та перейти на нову модель фінансування. А досвід тих закладів, які уже є партнерами НСЗУ, свідчить, що нова система несе великі переваги і лікарям, і пацієнтам», - зазначив Голова Національної служби здоров`я України Олег ПЕТРЕНКО.

У НСЗУ нагадують населенню про необхідність підписання  декларації з лікарем. Якщо Ваш лікар працює в закладі, що підписав договір з Національною службою здоров’я України, то за надання вам послуг первинної медичної допомоги, до цієї медустанови прийдуть кошти від НСЗУ за новими умовами фінансування. Це дуже важливо і означає:

- що заклад-партнер НСЗУ отримає фінансування більше, ніж за часів субвенції.

 - що ваш лікар отримає гідну зарплату, а значить, - впевненість у завтрашньому дні та сильну мотивацію для підвищення кваліфікації.

 - що згодом ви відвідаєте відремонтовану амбулаторію, устатковану всім необхідним обладнанням для швидкого та якісного огляду та постановки діагнозу, з наявністю електронного запису на прийом та з безоплатними базовими аналізами.

 

Довідкова інформація: З 8 жовтня 2018 року працює контакт-центр Національної служби здоров’я Україн, що обслуговує пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я. Короткий номер – 1677.

На своїй сторінці в соціальній мережі Національна  служба здоров’я України надає роз’яснення щодо актуальних питань, зокрема:

Як буде здійснюватися фінансування Комунальних некомерційних підприємств у 2019 році? https://www.facebook.com/nszu.ukr/videos/1628694304098622/?eid=ARCTbooluRVhvS3d1l0rFs1b2EXlB7-_66JUfadmSrjj83Q8coXIzUYLtkaj-N1GGefSSNvFo4XpmxQw

Як видалити декларацію з інформаційної системи eHealth? https://www.facebook.com/nszu.ukr/videos/356424551584221/?eid=ARCTbooluRVhvS3d1l0rFs1b2EXlB7-_66JUfadmSrjj83Q8coXIzUYLtkaj-N1GGefSSNvFo4XpmxQw