Районна газета

СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СТАЄ ВІДКРИТІШОЮ: МЕШКАНЦІ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ МОЖУТЬ ДІЗНАТИСЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ ПІДПИСАНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ТА ВИПЛАТИ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ

Кожен етап трансформації системи охорони здоров’я відбувається за допомогою сучасних електронних інструментів

На сайті НСЗУ Національна служба здоров'я України з’явилася нова можливість — тепер кожен відвідувач може дізнатися про кількість підписаних декларацій та виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я. База даних з цією інформацією повністю відкрита та нею зручно користуватися: http://nszu.gov.ua/ukladeni-dogovori/statistics.

Якщо Ви - пацієнт і хочете укласти декларацію з певним лікарем, але не знаєте, чи набрав він уже оптимальну кількість пацієнтів, або шукаєте медичний заклад поблизу від нового місця роботи? Або ви - лікар і хочете дізнатися вікову структуру пацієнтів, які уклали з вами декларації, чи цікавитеся, чи має медичний заклад договір з НСЗУ?  Новий дешборд на сайті Національної служби здоров’я України дасть відповіді на ці запитання http://nszu.gov.ua/gromadyanam/elektronna-karta-misc-nadannya-pmd

Відтепер ви маєте доступ до електронної карти розташування закладів з адресами та контактними телефонами. Можете бачити розподіл закладів за областями, кількість вже підписаних декларацій у кожного лікаря закладу. А також - розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря. На дешборд потрапляє кожен лікар і заклад, який має хоча б одну активну декларацію.

Ви можете працювати з даними дешборду, як за допомогою різноманітних фільтрів, так і за допомогою таблиць/карт/візуалізацій.

Інформація на даному дешборді оновлюються кілька разів на місяць.

За матеріаліми Національної служби здоров’я України