Районна газета

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ КОНОТОПСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

11 квітня 2019 року в районному центрі Конотопського району  відбулось перше засідання Госпітальної ради Конотопського госпітального округу.

Делегованими членами засідання у складі Госпітальної ради Конотопського госпітального округу від Конотопського району є заступник голови Конотопської районної ради Ірина КЛІГУНОВА і головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради Анатолій МАНЯК.

В ході зустрічі було обрано голову Госпітальної ради Конотопського госпітального округу. Ним стала заступник головного лікаря з медичних питань КНП «Конотопська міська лікарня ім.ак.М.Давидова» Ольга Гапоненко. Також обрано заступника голови Госпітальної ради – Голубцову К. – в.о. директора КНП Буринської міської ради ОТГ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», секретаря Госпітальної ради – Шульгу Ж. – завідувача сектору міської ради з питань охорони здоров’я та праці виконавчого комітету Конотопської міської ради.

Головою Госпітальної ради наголошено на необхідності надання пропозицій для затвердження Плану розвитку госпітального округу з урахуванням об’єму надання вторинної медичної допомоги, що повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня.

Також членами госпітальної ради обговорено деякі питання співпраці по організації надання вторинної медичної допомоги у Конотопському госпітальному окрузі, затвердження подальшого плану проведення засідань госпітальної ради та заслуховування на них питань.

Нагадаємо, що до Конотопського госпітального округу  включені заклади, розміщені на території: м. Конотоп, Конотопського та Буринського районів. Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 17-р у межах Сумської області створено 6 госпітальних округів: Сумський, Глухівський, Конотопський, Охтирський, Роменський, Шосткинський.