Районна газета

ЗАСІДАННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

На першому засіданні обрано заступників голови госпітальної ради:

Дмитра КРАВЦОВА  –  начальника    управління     охорони     здоров’я Сумської    обласної    державної    адміністрації,  

Володимира ПОЦЕЛУЄВА – депутата  Сумської  обласної ради, члена постійної комісії   з   питань   охорони   здоров’я

та секретаря госпітальної ради

Олену ВАКУЛЕНКО – начальника   КЗ   СОР  «Обласний   інформаційно-аналітичний  центр медичної статистики м. Суми» 

та визначено порядок і графік роботи (у рамках Типового положення про госпітальну раду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1074).  

         Першим завданням госпітальної ради є підготовка Плану розвитку госпітального округу з урахуванням  організаційних заходів управління охорони здоров’я, визначених Міністерством охорони здоров’я України опорних закладів та пропозицій членів госпітальної ради.

         За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення.

    1. Взяти до відома надану управлінням охорони здоров’я пропозицію щодо формування плану розвитку госпітального округу на 2020-2021 роки з урахуванням погодженого Міністерством охорони здоров’я України переліку опорних закладів.

         2. Членам госпітальної ради:

         1) надати до 05.02.2020 на адресу КЗ СОР «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики м. Суми» ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) пропозиції до Плану розвитку госпітального округу до 2025 року відповідно до запропонованої форми (зазначеної в листі Сумської обласної державної адміністрації від 22.01.2020 № 01/-34/840);

         2) згідно з вимогами витягу з протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету від 21 січня 2020 року надати конкретні пропозиції щодо фінансового забезпечення заходів обласної програми перспективного розвитку закладів охорони здоров’я третинного та вторинного рівнів Сумської області на 2020-2023 роки, узгоджені з органами місцевої влади і самоврядування;

       3) в планах розвитку на 2020 рік першочергово передбачити приведення у відповідність до вимог нормативної бази приміщення відділень невідкладної допомоги опорних закладів.

         3. Управлінню охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації надіслати на адреси членів обласної госпітальної ради наказ управління від 08.01.2020 № 7 «Про затвердження маршрутизації пацієнтів».