Районна газета

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВИСОКА ЯКІСТЬ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Належну якість надання медичної допомоги у Конотопському районі, зокрема функціонуванням урядової програми «Доступні ліки», забезпеченістю інсулінами, відмітили сільські жителі під час інтерв’ю  журналістам місцевого телеканалу КСТ

Медична реформа змінила не лише фінансування та умови роботи, а й підхід до обслуговуання пацієнтів, відповідно покращуючи якість надання медичної допомоги на первинному рівні.

Подальший розвиток медичного обслуговування сільського населення є пріоритетом у роботі районної влади. У Конотопському районі затверд­жені та діють ряд програм, що спрямовані на покращення стану здоров’я громадян, здійснюється їх фінансування.

На їх реалізацію у 2019 році використано 11млн.598 тис.грн.

У районі збережено 17 ФАП та ФП. Окрім цього із сільських бюджетів виділено 118тис.720 грн. для повноцінного забезпечення інсулінозалежних жителів району. Безперебійно працює урядова Програма «Доступні ліки». Так, у цьому році виписано 1841 електронний рецепт, з них вже реалізовано 1359 рецептів.

У Конотопському районі вчасно і в повному обсязі проводяться усі фінансові розрахунки.

На переконання керівника району Миколи ГОРБЕНКА, тільки спільними зусиллями усіх гілок влади можна якісно вирішувати проблемні питання наших жителів у галузі охорони здоров’я.

 

Відео знаходиться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WWzWCSVCTh8