Районна газета

«УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА ПЕРВИННОМУ РІВНІ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

Під такою назвою, вчора у малому залі Конотопської РДА, відбувся навчальний семінар в контексті проведення реформи охорони здоров'я в Україні

Захід організовано Сумським "Центром розвитку місцевого самоврядування", створеним в рамках Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіоном України. До участі в обговоренні актуальних питань  медицини запрошувались лікарі, керівники ЦПМСД, депутати міської та районної ради Конотопщини.

Тренінг проводила експерт з питань реформи охорони здоров'я в Україні, виконавчий директор асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» Аліса МАКАРІХІНА.

Під час зустрічі з представниками районної виконавчої влади, фахівцями районних закладів охорони здоров’я, обговорювались основні складові медичної реформи, їх реалізація на території Конотопщини, зокрема питання: автономізації медичних закладів, планування мережі закладів первинної медичної допомоги, реєстрації в електронній системі охорони здоров’я, підписання угоди з Національною Службою Здоров’я України. Велика увага була приділена вибіру лікаря населенням та підписанню декларацій.

 На всі поставлені медичними працівниками актуальні практичні питання, були надані вичерпані відповіді.