Районна газета

З ЖОВТНЯ 2018 РОКУ МЕДЗАКЛАДИ РАЙОНУ БУДУТЬ ФІНАНСУВАТИСЯ ПО-НОВОМУ

Між районним Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради та Національною службою здоров’я підписана угода про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

15 серпня 2018 р. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оголосила про завершення другої хвилі контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Заклади, які уклали договори у серпні, зокрема і районне КНП «Центр ПМСД» та КНП "Бочечківська АЗП-СМ" Бочечківської сільської ради, уже з жовтня 2018 р. почнуть отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від НСЗУ. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

Наразі заклади охорони здоров’я, що розміщені на території Дубов’язівської ОТГ залишаються в складі КНП «Центр ПМСД» та утримуються за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету та коштів селищного бюджету.

На сьогодні по Конотопському районі укладені декларації при виборі лікаря з 14508 особами, що становить 54,5 %  від кількості населення, з них 1960 осіб Бочечківської ОТГ.

За інформацією  Міністерства охорони здоров’я, Укладено 462 договори з комунальними та приватними закладами, а також лікарями, які працюють як фізичні особи-підприємці. Разом із медзакладами першої хвилі - це 623 договори. Повний перелік закладів можна переглянути в електронному трекері НСЗУ.

Інші комунальні медзаклади, які надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 р.

З 2019 р. всі комунальні заклади, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, будуть отримувати оплату за послуги від НСЗУ за тарифами. Точні дати третьої хвилі укладання договорів НСЗУ оголосить найближчим часом.