Районна газета

Охорона здоров'я

Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Комунальне некомерційне підприємство "Бочечківська АЗП-СМ" Бочечківської сільської ради

Комунальне некомерційне підприємство «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дубов’язівської селищної ради

 

 Урядова програма "ДОСТУПНІ ЛІКИ"

Перелік аптек, де можна отримати “Доступні ліки”, можна знайти на сайті НСЗУ www.nszu.gov.ua  в розділі     « Електронна карта аптек-учасників урядової програми реімбурсації Доступні ліки» за посиланням https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/apteki-uchasniki-uryadovoyi-programi-reimbursaciyi-dostupni або запитати в оператора контакт-центру НСЗУ за коротким номером 16-77.    

 За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Національної служби здоров’я України,  в місті Конотоп ліки за програмою «Доступні ліки» мешканцям району та міста можна отримати в аптеках за адресами:

 - м.Конотоп, проспект Миру, 80;

 - м.Конотоп, вул Євгена Коновальця, 1;

 - м.Конотоп, вул.Успенсько-Троїцька, 35;

 - м.Конотоп, проспект Червоної калини, 8;

 - м.Конотоп, площа Конотопських дивізій, 19;

 - м.Конотоп, вул.Лазаревського, 12;

 - м.Конотоп, вул.Свободи, 17-б.

 

 ФОРМУВАННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 МЕДИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ: все, що потрібно знати

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ  НА САЙТІ КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ " КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СТАЄ ВІДКРИТІШОЮ: МЕШКАНЦІ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ МОЖУТЬ ДІЗНАТИСЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ ПІДПИСАНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ТА ВИПЛАТИ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ

Кожен етап трансформації системи охорони здоров’я відбувається за допомогою сучасних електронних інструментів

На сайті НСЗУ Національна служба здоров'я України з’явилася нова можливість — тепер кожен відвідувач може дізнатися про кількість підписаних декларацій та виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я. База даних з цією інформацією повністю відкрита та нею зручно користуватися: http://nszu.gov.ua/ukladeni-dogovori/statistics.

ЗАСІДАННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

30 січня 2020 року відбулось засідання  Сумської обласної госпітальної ради під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана БОРШОША, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1074 «Деякі питання створення госпітальних округів».

Згідно з цією Постановою в області визначено єдиний госпітальний округ і  видано розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації     від 14 січня 2020 року № 11-ОД «Про утворення Сумської обласної госпітальної ради» (зі змінами від 27.01.2020 № 27-ОД), де затверджено її персональний склад та Положення. Персональний склад Ради затверджено відповідно до наданих пропозицій з урахуванням вимог Положення про Сумську обласну госпітальну раду.

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ НИЖЧЕ ПОРОГОВОГО РІВНЯ В 1,4 РАЗИ. ВИПАДКИ ГРИПУ НЕ РЕЄСТРУВАЛИСЬ

Про це інформує Конотопський міськрайонний відділ ДУ  «Сумський  обласний лабораторний центр  МОЗ України»

У Конотопському районі в останній тиждень січня захворюваність на ГРВІ залишилась на рівні попереднього, в той же час зросла захворюваність серед школярів.

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРВІ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ, РАЙОНУ ТА МІСТА ЗРОСТАЄ

 

Про стан захворюваності на ГРВІ та грип інформує завідувач відділенням  організації  епідеміологічних досліджень  Конотопського міськрайонного відділу ДУ «СОЛЦМОЗУ» Валентина ГРУЗИНСЬКА                

Конотопський міськрайонний відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що на даний час продовжується поступове збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип як в цілому по Україні, області, так і серед мешканців сільської місцевості.

Більше статей...

  1. ЕПІДСИТУАЦІЯ ПО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ ТА ГРИП ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ
  2. СЕРЦЕБИТТЯ ЖИТЕЛІВ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ – НА КОНТРОЛІ КАРДІОЛОГІВ ІНСТИТУТУ СЕРЦЯ МОЗ УКРАЇНИ
  3. ПАЦІЄНТИ З РАКОМ КРОВІ ОТРИМАЮТЬ ЕФЕКТИВНІ ЛІКИ БЕЗОПЛАТНО
  4. ВІДПОВІДНІСТЬ МЕДЗАКЛАДІВ КОНОТОПСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ ВИМОГАМ МІНІМАЛЬНОГО ОБСЯГУ ПОСЛУГ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ
  5. УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК ОПОРНИХ ЛІКАРЕНЬ В УСІХ РЕГІОНАХ КРАЇНИ
  6. ПОНАД МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ ОТРИМАЛИ ЛІКИ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ
  7. ВІДКРИТТЯ ОПЕРАЦІЙНОГО БЛОКУ ТРАВМАТОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
  8. РЕФОРМУВАННЯ ВТОРИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЦИНИ: ЯК БУДУТЬ НАДАВАТИСЬ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ РАЙОННОЮ ЛІКАРНЕЮ У 2020 РОЦІ?
  9. ЯК ЛІКАРЮ ОТРИМАТИ КЛЮЧ ДЛЯ НАКЛАДАННЯ ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ НА РЕЦЕПТ
  10. ЧЕРГОВИЙ ПОЗИТИВНИЙ КРОК У РОЗВИТОК ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ЛАНКИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ