Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДІЯ.БІЗНЕС ЕКСПОРТНИЙ НАПРЯМ: ЕКСПОРТ В УМОВАХ ВІЙНИ

Офіс з розвитку підприємства та експорту збирає актуальну інформацію про готовність українських підприємців здійснювати експортну діяльність в умовах війни. Мета — допомогти знайти для вас потенційного партнера закордоном, який готовий відмовитись від російських та білоруських товарів на користь українських. 

Корисну інформацію можно знайти:

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс с розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers. 

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Інформуємо про 2-денний вебінар на тему «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин», який буде проведено Чернігівською торгово-промисловою палатою 28-29 вересня 2021 року з 10:00 до 13:00 у рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Під час вебінару підприємці дізнаються, як адаптувати експортні продажі до нових трендів, переглянути потенціал існуючих ринків, знайти нові можливості для розвитку.

 

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Інформуємо, що Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, спільно з громадською організацією Rotary Club Lviv Innovation підготували для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій Національний благодійний онлайн-форум «Intellectual Online Ironman» - «Управлінські рішення в сучасних умовах»

Вказана масштабна подія в сфері бізнесу триватиме з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року, онлайн-трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19.00 до 21.00.

УВАГА! ФОРУМ!

14-15 жовтня 2021 року у м. Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет м. Кишинів

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишиніва, активізації співпраці регіональних влад і представників ділового середовища з партнерами інших країн.