Районна газета

Розвиток підприємництва

 

Оголошення про участь України у виставці China International Import Expo 2018

З 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю “China International Import Expo 2018” у м. Шанхай. Китай на сьогодні є країною з другою за розміром економікою і займає друге в світі місце за імпортом та споживанням.

Також, Китай перейшов на нову стадію розвитку, коли безперервно розширюється потреба в імпортних товарах. В наслідок цього очікується, що протягом найближчих п’яти років Китай буде імпортувати товари та послуги на суму близько 10 трлн, доларів США, що відкриває можливості для поставок товарів підприємствам з різних країн світу. До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці “China International Import Expo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (ЗБ, АЫ технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Враховуючи викладене, просимо поширити вказану інформацію серед потенційних учасників виставки у Вашій області/місті, та у термін до кінця травня 2018 р. надіслати пропозиції Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку щодо компаній, які мають змогу гідно представити досягнення країни на міжнародному рівні. Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

  • підтверджена якість продукту;
  • інноваційність;
  • високий рівень маркетингового представлення продукту;
  • експортний потенціал.

Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 р.

Пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .uа

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Катерина Співакова.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Конотопською районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Відповідно до змін, унесених до Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, компенсація може надаватися суб’єктам підприємництва, які отримали кредити у державних банківських установах як до 1 липня 2017 року, так і після 1 липня 2017 року

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

16 травня 2018 року о 10-00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня « Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами»

Бажаючих взяти участь у заходах просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації до 15.05.2018  за телефоном (05447) 2 32 18, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

АЛЬЯНС МІСТ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ ЗАПРОШУЄ НА ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУРИ У КИТАЇ

Альянс міст Шовкового шляху запрошує представників українських міст та місцевих компаній на Фестиваль їжі та культури Jiayuguan Silk Road Gourmet Carnival, що відбудеться 20-24 червня 2018 року у місті Цзяюйгуань (Китай) у рамках VIII Міжнародного фестивалю туризму Шовкового шляху "Дуньхуан" (Dunhuang Silk Road International Tourism Festival).

Для представників  українських міст передбачено:

  • безкоштовна участь в усіх заходах
  • безкоштовне проживання (4 ночі) у місті Цзяюйґуань