Районна газета

Розвиток підприємництва

 

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У Конотопській  районній державній адміністрації 04 липня 2018 року  під головуванням першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Сахна Андрія Івановича відбулося засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, (далі Комісія)

На засіданні були присутні 8 членів Комісії із 9-ти, що говорить про її правомочність.  

ЗАБОРОНЕНА РЕКЛАМА АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ – КОНТРОЛЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Відповідно змін, внесених Законом України від 28.12.2014р. №71-VІІІ до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 №481/95-ВР, з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами.

ПІДТРИМКА ТА РОЗВИТОК МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ В РАЙОНІ

Ці основні засади  обговорили сьогодні в райдержадміністрації під час засідання Ради підприємців при Конотопській районній державній адміністрації,  ініційоване радою підприємців району

У ході засідання, за участі  першого заступника голови райдержадміністрації Андрій САХНА, обговорено ряд важливих питань подальшого розвитку підприємництва в Конотопському районі.

Оголошення про участь України у виставці China International Import Expo 2018

З 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю “China International Import Expo 2018” у м. Шанхай. Китай на сьогодні є країною з другою за розміром економікою і займає друге в світі місце за імпортом та споживанням.

Також, Китай перейшов на нову стадію розвитку, коли безперервно розширюється потреба в імпортних товарах. В наслідок цього очікується, що протягом найближчих п’яти років Китай буде імпортувати товари та послуги на суму близько 10 трлн, доларів США, що відкриває можливості для поставок товарів підприємствам з різних країн світу. До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці “China International Import Expo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (ЗБ, АЫ технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Враховуючи викладене, просимо поширити вказану інформацію серед потенційних учасників виставки у Вашій області/місті, та у термін до кінця травня 2018 р. надіслати пропозиції Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку щодо компаній, які мають змогу гідно представити досягнення країни на міжнародному рівні. Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

  • підтверджена якість продукту;
  • інноваційність;
  • високий рівень маркетингового представлення продукту;
  • експортний потенціал.

Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 р.

Пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .uа

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Катерина Співакова.