Районна газета

ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія САХНА  сьогодні відбулося засідання Ради підприємців при Конотопській РДА

Під час засідання обговорено ряд важливих питань подальшого розвитку підприємництва в Конотопському районі.

Зокрема, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації Надія ОЛІЙНИК проінформувала присутніх, що з 01 листопада по 30 листопада 2019 року оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації відбудеться 17 грудня 2019 року о  10-00 в залі засідань Конотопської райдержадміністрації.

Андрій САХНО зазначив, що підприємництво є запорукою соціально-економічного зростання району. Тому створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку сфери підприємництва, залишається одним із пріоритетних завдань діяльності Конотопської районної державної адміністрації.