Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У «СТРАТЕГІЇ ЗРОСТАННЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегії зростання приватного сектору» ("Private Sector Growth Strategies")

 

Програма розрахована на державних посадових осіб, представників напівурядових організацій та інституцій, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.

Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвиток приватного сектору, а також оволодіють інструментами розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план розроблятиметься у співпраці з учасниками пов'язаної навчальної програми - «Стратегічне управління бізнесом» ("Strategic Business Management").

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств. Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі "Private Sector Growth Strategies". Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі - 2 травня 2016 р.