Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ НА 2017-2018 РОКИ

Відповідно до розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 11.05.2016 № 117 - ОД „Про розроблення проекту програми розвитку малого та середнього  підприємництва в Конотопському районі на 2017-2018 роки” відділом економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації разом з іншими структурними підрозділами Конотопської районної державної адміністрації та радою підприємців при Конотопській районній державній адміністрації, розроблено проект програми розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017-2018 роки (далі – проект Програми).

Мета Програми - створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва району, забезпечення зайнятості населення, підтримки та розвитку підприємництва у пріоритетних сферах, зокрема       впровадження енергоефективних, інноваційних технологій, спрямування дій органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, суб’єктів господарювання на розв’язання актуальних проблем, що стримують розвиток малого та середнього підприємництва в районі.

Запрошуємо до обговорення проекту Програми, що триватиме до 01 грудня 2016 року.

Свої пропозиції надавати відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації (м. Конотоп, вул.Соборна, 23, каб. 76) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ НА 2017-2018 РОКИ.