Районна газета

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА НА КОНОТОПЩИНІ

Сьогодні у приміщенні РДА відбулося засідання Ради підприємців при Конотопській районній державній адміністрації

Під час зустрічі начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації Надія ОЛІЙНИК проінформувала присутніх про Програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців», яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» та зазначила, що програма транскордонного обміну дає можливість новим підприємцям навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME.

Начальник відділу агропромислового комплексу РДА Валентина УГНІВЕНКО повідомила, що у м. Київ з 7 по 10 червня 2017 року відбудеться Агропромислова виставка «Агро-2017» та запропонувала суб’єктам господарювання району взяти в ній участь.

З метою створення експозицii Сумськоi областi для її представлення на Агропромисловiй виставцi «Агро 2017” приватному підприємству «Хлібзавод „Дубов’язівський», ПСП АФ «Обрій-Сад» (Сумська дослідна станція садівництва), ТОВ «Дубов’язівський елеватор», ТОВ «Вітчизна» запропоновано підготувати роздатковані матерiали: буклети, вiзитки, прайс-листи, відео- та фотоматерiали для їх трансляцii на виставці. 

„Виставка «Агро – 2017» є діловим заходом та відкриває можливості співпраці для наших товаровиробників з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою”, - наголосив перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Андрій САХНО, який взяв участь у засіданні Ради підприємців.