Районна газета

ПІДПРИЄМЦЯМ РАЙОНУ НАГАДАЛИ ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

В приміщенні РДА проведена нарада з суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють роздрібну торгівлю на території Конотопського району

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської райдержадміністрації Надія Олійник проаналізувала стан торговельного обслуговування населення Конотопського району.

Присутнім підприємцям нагадали вимоги законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів та про дотримання містобудівного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів. Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО  особливу увагу суб’єктів торговельної мережі району звернув на належне утримання території, прилеглої до об’єктів торгівлі, зокрема, утриманні фасадів приміщення в належному стані, встановленні урн, ремонту доріг до приміщення, розміщенні реклами.

Представник фінансового управління Конотопської РДА поінформувала присутніх про особливості сплати податків до місцевих бюджетів району суб’єктами підприємницької діяльності у поточному та наступному роках.