Районна газета

ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ SES

Програма Senior Experten Service (скорочено – SES; Служба Старших Експертів)– це програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу

Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні. Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми SES, це: різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Служба Старших Експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних галузей. За період роботи програми SES у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.

Хто може подавати заявки на участь у програмі SES:

підприємства, установи та організації різних форм власності;

фізичні особи-підприємці;

навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.);

органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ);

медичні заклади;

заклади культури та мистецтва;

неурядові громадські організації та фонди, тощо.

Що потрібно для того, аби взяти участь у програмі SES:

- заповнити проектну заявку на запрошення експерта (в проектній заявці максимально чітко прописати технічне завдання для експерта);

- надіслати заповнену проектну заявку на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням в темі листа – «Senior Experten Service».

За додатковою інформацією щодо участі у програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира: тел. моб.: +38(097) 294 37 53, +38(050) 712 59 70, контактна особа – Жанна Соловйова, тел. роб.: +38 0412 46 10 86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

У разі подання заявки на участь у вищезазначеному конкурсі просимо повідомити управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації до 12 березня 2018 року.