Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Конотопською районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Відповідно до змін, внесених до Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, компенсація може надаватися суб’єктам підприємництва, які отримали кредити у державних банківських установах як до 1 липня 2017 року, так і після 1 липня 2017 року, в тому числі й за кредитами, погашеними суб’єктом підприємництва, та зареєстровані і здійснюють підприємницьку діяльність на території Конотопського району не менше 1 року до дати звернення щодо надання компенсації. Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 11 квітня  2018 року подати до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м.Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017- 2020 роки. Правила надання часткової компенсації, форма заяви та документи для участі в конкурсному відборі затверджені рішенням Конотопської  районної ради від 11.10.2017 «Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017-2020 роки» (зі змінами від 28.02.2018) та розміщені на офіційному сайті Конотопської районної державної адміністрації у розділі «Розвиток підприємництва».

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань Конотопської районної державної адміністрації.

Для одержання додаткової інформації звертатись до:

- комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – тел. (0542) 65-91-17;

- відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації – тел. (05447) 2 – 32 - 18.