Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЛЮДМИЛА ЗЕРНИЧЕНКО: ЛИШЕ ВЗАЄМОПІДТРИМКА, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА ДОТРИМАННЯМ УСІХ САНІТАРНИХ НОРМ ДОЗВОЛЯТЬ НАМ ПЕРЕРВАТИ ЛАНЦЮГ ЗАХВОРЮВАННЯ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО в ході засідання районної комісії ТЕБ та НС

Про стан епідемічної ситуації на території Конотопського району та посилення контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів доповіли лікар-епідеміолог Конотопського міськрайонного відділу державної установи «Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» Костянтин ЗЕНЧЕНКО та начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту райдержадміністрації Микола ВЕРБНЯК.

За словами Костянтина ЗЕНЧЕНКА, у районі спостерігається погіршення ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, серед захворілих – переважно дорослі. Найбільш вразливі категорії – це люди від 30 до 69 років. У зв’язку з цим планується відкриття у лікувальних закладах додаткових ліжко-місць.

Порівняльну статистику за останні два тижні щодо захворюваності на коронавірус навів Микола ВЕРБНЯК, зазначивши, що в цілому йде зростання захворюваності серед жителів Конотопського району (з 442 до 505 випадків). Зокрема, це стосується м.Конотоп (з 136 до 224 випадків). Нажаль, втричі збільшилася смертність внаслідок хвороби.

Поряд з цим зниження захворюваності спостерігається на Путивльщині (з 112 до 94 випадків) та Кролевеччині (з 134 до 81 випадка).

Заступник начальника Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олена РОМАНЮК закликала у жодному разі не нехтувати засобами профілактики коронавірусу і звичайно - вакцинація.

- Дуже хочеться вірити, що у наших людей переважають здоровий глузд та свідомість. Щоби витримати карантин дотримуємося встановленої дистанції, носимо маски та користуємося антисептиками, - наприкінці підкреслила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.