Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СЬОГОДНІ БЕЗ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ГРОМАДИ РОЗВИВАТИСЬ НЕ МОЖУТЬ

Це вкотре зазначила Головний архітектор району Людмила Зерниченко в ході наради з начальниками окремих структурних підрозділів, представників Бочечківської ОТГ, окремих сільських рад та проектантами, юридичними та фізичними особами, які здійснюють авторський та технічний нагляд на об’єктах будівництва, керівниками сільськогосподарських підприємств, де особливу увагу приділили якості містобудівної документації

Головне, що робота з розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів Конотопського району продовжується. Наразі вже розроблені генеральні плани сіл Анютине, Бережне, Духанівка.

«Наразі активно триває відповідна робота у Соснівці, Сахнах, Бочечках, Козацькому і Шаповалівці. У цих сіл є перспективний розвиток у напрямку аграрно-виробничого та молочно-товарного комплексу», - повідомила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.

Учасники зустрічі спільно обговорили матеріали та пропозиції, які необхідно врахувати при розробленні генеральних планів та зонінгів населених пунктів.

Також було обговорено основні аспекти, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 406, якою було затверджено Перелік будівельних робіт, що не потребують документів. Вони дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Рішення прийняте на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності".

Крім того, документом спрощено процедуру отримання дозвільних документів на виконання робіт технічно нескладних об'єктів. Серед таких об'єктів є відновлення елементів благоустрою, перепланування не несучих стін в квартирах, заміна покриття покрівель будинків, монтаж технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв'язку, влаштування засобів безперешкодного доступу для інвалідів, тощо. Разом з тим Перелік розповсюджується на виконання аварійних робіт за наслідками надзвичайних ситуацій або зведення споруд необхідних для проведення антитерористичної операції, що дає змогу виграти час, необхідний на їх завершення.