Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ: ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Земельна реформа — це зміна системи управління земельними ресурсами. Закон про обіг земель — лише одна з її складових. Основна частина реформи буде здійснена у 2020 році

В Україні запущено інформаційний ресурс, який дає відповіді на актуальні запитання щодо земельної реформи в Україні: Чому реформа потрібна? Що передбачається? Чого не варто боятися?

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬ ТА ЗБІЖЖЯ!

Для відновлення своїх прав Ви можете звернутися за допомогою до оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя, що діє при Сумській ОДА

Телефон штабу боротьби з аграрним рейдерством 099 50 60 222

У ПСП «МИР» РОЗПОЧАЛИ ПОСІВ ЯЧМЕНЮ ПИВОВАРНОГО

Про це повідомив журналістам газети "Сільські горизонти" директор ПСП "Мир" Геннадій БЕРДНІКОВ

За його словами весняно-польові роботи в господарстві розпочали 3 березня з підживлення посівів озимої пшениці на площі 167 га. За цей час підживлення провели на всій площі двічі сульфатом амонію та аміачною селітрою - в обох випадках у розрахунку 1 ц/г. Після цього за 2 дні ротаційною бороною закрили вологу на озимій пшениці.

Спеціалісти виконували роботи почергово в дві зміни.

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗБИРАННЯ ПІЗНІХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Про це повідомляють у відділі агропромислового розвитку Конотопської райдержадміністрації

За оперативною інформацією сільськогосподарських підприємств Конотопського району, станом на 1 листопада поточного року, отримано  300891 т зерна пізніх культур з площі 55873 га.