Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РАЗОМ МИ ЗРОБИМО СЕЛИЩЕ КРАЩИМ!

Таким гаслом керуються  старшокласники Дубов'язівського навчального закладу

Чудова традиція поширюється Україною: у населених пунктах різних куточків нашої країни люди гуртуються та спільними зусиллями розмальовують сільські зупинки, перетворюючи їх на справжні витвори мистецтва. Учні 10 та 11 класів Дубов’язівської громади, заручившись підтримкою педагога – організатора, керівництва Дубов'язівської громади та адміністрації НВК,  також вирішили зробити сучасною автобусну зупинку у своєму рідному селищі.

«Ми разом вирішили втілити в життя задумане, бо цю зупинку ми бачимо кожен день. Шукаємо ідеї та можливості хоча б потроху зробити наше селище цікавішим і затишнішим. Зупинка у центрі селища - це лише початок, плануємо розмалювати й інші зупинки на території Дубов’язівки. А чи вийде у нас? Мабуть, залежить від реакції жителів нашого селища, наскільки вони вміють цінувати працю інших та чи хочуть змін на краще?! » - зазначив один з ініціаторів, учень 11 класу, Олексій ЛЕБІДЬ.

Робота буде тривати в три етапи. Вже підготовлена поверхня стін зупинки, їх очистили від реклами та побілили. Зараз наносять ескіз малюнку і вже після цього будуть  його розфарбовувати.  «До кінця цього тижня зупинку в центрі селища вже точно буде не впізнати»,  - наголосив Олексій ЛЕБІДЬ.

Гарно, коли є ініціатива. Ще краще, коли ця ініціатива надходить від учнівської молоді, яка хоче бачити своє рідне селище цікавим та затишним. Але вкрай важливо, коли цю ініціативу підтримують дорослі та допомагають втілити її на практиці.