Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СКЛАДІ РОЗШИРЕНОЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ З’ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДНА СІЛЬСЬКА АМБУЛАТОРІЯ

Будівництво нової амбулаторії, за вже затвердженим проектом, розпочнеться незабаром

Як зазначив заступник Дубов’язівського селищного голови Леонід БІЛИК, приміщення нової амбулаторії, після активних обговорень щодо місця розташування, з’явиться в с. Чернеча Слобода та буде обслуговувати більше ніж 1,5 тис. населення  с.Бурики, с.Романчукове  Буриківської сільської ради та с.Чернеча Слобода Чернечослобідської сільської ради Буринського району. Саме ці села висловили своє бажання приєднатися до Дубовязівської ОТГ Конотопського району. Наразі громади в очікуванні рішення ЦВК про призначення довиборів депутатів даних громад у Дубов’язівську селищну раду.

Чернечослобідська сільська рада одна з тринадцяти громад, в яких, у рамках розбудови первинної сільської медицини, будуються нові сільські амбулаторії. Будівництво буде здійснюватись на умовах співфінансування - за рахунок державного бюджету та коштів Чернечослобідської сільської ради (10%).

Нещодавно для цих медзакладів придбано 13 нових повнопривідних автомобілів, що призначені для підвищення мобільності сімейних лікарів, які зможуть оперативно надавати медичну допомогу хворим у різних куточках громади.

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ зазначив, що придбання автівок для сімейних лікарів – це лише перші кроки щодо реформування медицини на селі. Урядова програма «Доступна, якісна медицина у сільській місцевості» буде продовжена, і сільські амбулаторії отримають також необхідне медичне обладнання сучасного зразка.

Нагадаємо, що рішенням 11 сесії 7 скликання Дубов’язівської селищної ради прийнято рішення про добровільне приєднання територіальних громад 2 сіл Буриківської сільської ради та 1 села Чернечослобідської сільської ради Буринського району до Дубовязівської селищної об’єднаної територіальної громади Конотопського району Сумської області з адміністративним центром у смт.Дубовязівка.