Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РІЗНОКОЛЬОРОВИЙ ВОДОГРАЙ СТАНЕ НЕ ТІЛЬКИ ОКРАСОЮ КОЗАЦЬКОГО, АЛЕ І ЙОГО ВИЗИТІВКОЮ

У неділю, 28 липня в день села, у Козацькому Бочечківської ОТГ, презентували відкритий центр дозвілля молоді, що об’єднав в собі  футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик та зону відпочинку

Яскравим елементом території дозвілля є світловий фонтан, що  став окрасою села та покликаний приносити прохолоду в літній день та радість дітям. Водограй є пішохідним. Він зроблений без басейну та влаштований в один рівень з гранітним замощенням, вода б’є вгору із 16 форсунок. Таким чином, реалізована концепція «інтерактивності», що дозволяє всім бажаючим контактувати з водою: бризкатися, робити життєрадісні фото, проходити між струменями води, а ввечері - помилуватися їх кольоровим різнобарв’ям.

Робота фонтану  буде регламентована як в денний так і вечірній час.  Ініціатором будівництва водограю та облаштування центру території села стало ТОВ АФ "Козацька" (керівник Віктор ГАЛА).На думку керівництва громади відкриття центру дозвілля для молоді стане черговим кроком на шляху до оновлення та процвітання села, покращення добробуту громади.

На урочистості та святкування дня села завітали очільники Конотопської райдержадміністрації та районної ради, Бочечківської ОТГ, жителі з сіл об’єднаної громади.  Присутні мали змогу насолодитись розважальною програмою, скуштувати смачної ухи. ТОВ АФ "Козацька" пригощала гостей свята власною випічкою та медом. Дітвора змогла особисто перевірити роботу фонтану

Як зазначили в Козацькому старостинському окрузі Бочечківсько їсільської ради, довкола фонтана в майбутньому буде проведене озеленення, яке підкреслить  красу перлини села Козацьке.

 Відео