Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ДУБОВ'ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ З ЕКОЛОГІЧНИМИ АМБІЦІЯМИ

У Дубов’язівському НВК оголосили війну пластиковим пляшкам,приєдналися до спільноти здорових шкіл "Healthy Schools" та пропонують долучатись й іншим

«Ми за здоровий спосіб життя!» - з такими словами учні 9 класу, отримавши естафету (челендж) від 10-11 класів, заявили про продовження  акції збору пластикових пляшок, окремо кришок  для реалізації їх в пунктах прийому вторинної сировини. Отримані кошти планується направити на потреби демобілізованих воїнів АТО (ООС).

За словами соціального педагога Тетяни САХНО, пластикові кришки почали збирати з січня поточного року. На це надихнув приклад сумських школярів, які своєю небайдужістю підтримали всеукраїнську програму по збору та утилізації пластикових кришок та передачі виручених коштів на виготовлення протезів військовим.

Наразі збір та передача пластику на утилізацію здійснюється також і в рамках Програми "Healthy Schools" (#HealthySchools_UA), що розпочалася у жовтні цього року. Адже Дубо’вязівський НВК серед  470 навчальних закладів - учасників "Healthy Schools", що  долучилися у 2019-2020 н.р. до спільноти здорових шкіл, котрі готові позмагатися за головні призи — гранти від 25 до 130 тисяч гривень на закупівлю обладнання для школи.

Ініціатором  участі НВК у "Healthy Schools" та генератором ідей для реалізації Програми є вчитель біології та основ здоров’я Людмила ШАРОВА.

Ранкова гімнастика, валеологічні заняття, фестиваль гарбуза, городина на підвіконні, здорові перекуси та обіди – це не повний перелік заходів, які вже реалізовані у рамках Програми. До участі намагаються активно залучати і батьків учнів.

Як зазначила заступниця директора з навчальної роботи Тетяна ПОВИДИШ,  щодня учні з викладачами Дубов’язівського НВК  реалізують план активностей "Healthy Schools" та діляться досвідом з усією Україною, надихають спільноту довкола робити круті проекти і драйвові активності.