Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛАСЬ ПЕРША СЕСІЯ НОВОСТВОРЕНОЇ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

1 червня 2017 року відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» відбулась перша сесія новоствореної Бочечківської сільської ради

Голова Бочечківської сільської виборчої комісії Валентина КАРПЕНКО на першій сесії Бочечківської сільської об’єднаної територіальної громади вручила посвідчення 22 новообраним депутатам та посвідчення Світлані ГРАЧЕНКО, привітавши її з обранням на посаду Бочечківського сільського голови.

На порядок першої сесії, під головуванням Світлани ГРАЧЕНКО, було винесено 14 нагальних організаційних питань, серед яких затвердження регламенту роботи сесії, обрання секретаря Бочечківської сільської ради.

Шляхом таємного голосування вибрано та затверджено секретарем Бочечківської сільської ради Олену ТРЕТ’ЯКОВУ.

Під час першої сесії усі організаційні питання були розглянуті та затверджені депутатами більшістю голосів, які з усіх питань  голосували майже одноголосно. Сесія пройшла спокійно.

Нагадаємо, що 30 квітня 2017 року відбулися перші вибори депутатів та сільського голови Бочечківської сільської ради – новоутвореної ОТГ Конотопського району, до якої увійшли Бочечківська, Козацька, Сахнівська та Хижківська сільські ради. В процесі голосування взяли 49,8% зареєстрованих виборців. Було висунуто 95 кандидатів у депутати та 3 - на посаду голови Бочечківської сільської ради.

За законодавством, об'єднана територіальна громада набуває статусу міста обласного значення і отримує фінансування з держбюджету напряму, до цього варто додати збільшення розміру надходження податків від доходів фізичних осіб, що залишається в громаді, і, звичайно, кошти на розвиток громади, що надасть держава.