Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМЩИНА – ПЕРША ОБЛАСТЬ В УКРАЇНІ, ЯКА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ГЛОБАЛЬНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЄКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ»

Про це говорили під час зустрічі голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА та Президент BusinessWomanClub, власниця міжнародного глянцю Business Woman, генеральний директор Книги рекордів України, голова Благодійного фонду «Озеленення України» Ганна КРИСЮК

Сьогодні, 2 березня, в Конгрес-центрі СумДУ об 11.00 буде презентовано масштабний проект – «Greening of the Planet». Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома підкреслив, що він із задоволенням долучиться до реалізації цього проєкту. Адже дбати про озеленення України та світу – це дуже хороша ініціатива.

«Я сам у минулому році висадив особисто 15 тис. дерев. Крім того, до 30-річчя Незалежності України ми плануємо один масштабний проєкт, теж пов'язаний з озелененням. Будемо робити все необхідне, щоб наш проєкт увійшов у Книгу рекордів України, – зазначив Василь Хома. – Звісно, облдержадміністрація долучиться й до реалізації проєкту «Greening of the Planet».

За словами Ганни Крисюк, завдання проєкту «Озеленення Планети» – висадити 1 млн. дерев у 100 країнах світу та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

«Наша мета – це відновлення екосистеми та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами, – говорила вона. – Реалізація проєкту «Озеленення планети» запланована на 20 березня 2021 року – у Міжнародний день щастя».

Співорганізатор «Greening of the Planet» в Сумській області Дмитро КУЛІБАБІН, додав, що 20 березня у Міжнародний день щастя в Сумах планують насадити Парк щастя і запросив Василя Хому приєднатися до насадження цього парку.

Довідково. Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, а також корпорації, компанії, підприємства, організації, політики, блогери і всі люди, які хочуть, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім, таким плацдармом, де можна жити.

Детальніше про проєкт читайте за посиланням: https://greeningplanet.org/