Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕНИС ШМИГАЛЬ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЛАН ВАКЦИНОПРОФІЛАКТИКИ COVID-19 ДО КІНЦЯ РОКУ ДОЗВОЛИТЬ ПРИШВИДШИТИ ПРОЦЕС ЩЕПЛЕННЯ

Національний план вакцинопрофілактики COVID-19 до 31 грудня 2021 року передбачає розширення й підняття статусу «дорожньої карти» вакцинації, яка була розроблена Міністерством охорони здоров’я. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ під час вступного слова на засіданні Уряду 7 квітня

Кабінет Міністрів заслухав доповідь Міністра охорони здоров'я Максима СТЕПАНОВА щодо Національного плану вакцинопрофілактики COVID-19 до кінця року.

Як зауважив Глава Уряду, оновлений документ розроблений на виконання Указу Президента України й рішення Ради національної безпеки та оборони. 

«Документ дасть можливість пришвидшити процес вакцинації проти коронавірусу в нашій країні», – підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також зауважив, що вчора було оголошено про укладання контракту з компанією Pfizer/BioNTech на постачання 10 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.

«Загалом між Урядом та виробниками законтрактовано достатню кількість безпечних вакцин, аби провакцинувати всіх охочих цього року. Ми говоримо про більш ніж 50% всього дорослого населення України», – підкреслив очільник Уряду.

Денис Шмигаль наголосив, що подолати пандемію можна лише завдяки масовій вакцинації та шляхом ефективних карантинних заходів.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-nacionalnij-plan-vakcinoprofilaktiki-covid-19-do-kincya-roku-dozvolit-prishvidshiti-proces-shcheplennya