Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЕЗПЕЧНА ШВИДКІСТЬ РЯТУЄ ЖИТТЯ

Учасники «круглого столу», що пройшов у райдержадміністрації в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, обговорили необхідність дотримання правил безпечної поведінки на вулицях та заміських дорогах, вжиття профілактичних і роз’яснювальних заходів з попередження ДТП

Зокрема, свою думку з даного приводу висловили  перевізники району, а також працівники відділу освіти райдержадміністрації, адже учнівська молодь та діти – це та категорія учасників дорожнього руху, яка вимагає окремої уваги. Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Микола КОЛЄСНІК звернув увагу на потребу проведення інструктажів з водіями стосовно роботи і підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів.

«Причини аварій із року в рік не змінюються. Серед них - перевищення швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, керування транспортними засобами водіями напідпитку, нехтують правилами безпеки і самі пішоходи. Попередити такі випадки та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Прості речі рятують життя. Тому, наскільки об’єднано ми всі спрацюємо, настільки ефективний матимемо кінцевий результат - зменшення ДТП та створення безпечних умов  для кожного», -  акцентував тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій САХНО.