Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗВЕРТАЄТЬСЯ З ПРОХАННЯМ ДО МЕШКАНЦІВ КОНОТОПЩИНИ - У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ ТА ПРОТЯГОМ ДІЇ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЛАСКА, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

Традиційно через тиждень після Великодня починаються поминальні дні, але пандемія коронавірусної інфекції цьогоріч внесла значні корективи в наше життя. Тому жителів району просимо утриматися від відвідин кладовищ до закінчення карантину. Перебування на кладовищах не забороняється лише у випадку обряду поховання

У нинішніх умовах кожен із нас повинен розуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними. Святі отці говорять - найбільше що ми можемо зробити для тих хто відійшов у вічність – це молитися за них і згадувати їх добрими справами.

Закликаємо кожного не втратити рівень безпеки задля уникнення розповсюдження інфекційного захворювання. Згадаймо наших покійних рідних та пом’янімо їхні душі у домашній молитві.

У Троїцьку поминальну суботу 6 червня ми разом зі священнослужителями та рідними зможемо відвідати могили покійних та помолитися за їх душі на кладовищах.

Просимо всіх мешканців Конотопщини - у поминальні дні та протягом дії карантинних обмежень залишайтеся вдома!