Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ! АБО ЯК ДІЯТИ НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ?

Показовий День цивільного захисту пройшов на території Шевченківського НВК для керівників навчальних закладів району

«Учні та педагогічний колектив школи на практиці продемонстрували свої  теоретичні знання щодо дії в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя у разі будь-якої біди», - пояснила завідувач сектором цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці райдержадміністрації Тетяна НАВОРА.

Цікавими та змістовними були тематичні уроки, підготовлені вчителями навчального закладу, нікого не залишили байдужим продемонстровані навчальні фільми, виставка малюнків «Будь обережним», «Довідник телефонів екстренних служб», «Пожежна  безпека». З неабияким ентузіазмом діти ознайомились на практиці із засобами захисту органів дихання та шкіри, надавали  першу медичну допомогу  потерпілим. Під час техногенної естафети,проведеної учнями 9-11 класів, присутні долали перешкоди в умовах техногенної катастрофи.

Організовано пройшла евакуація учасників навчально-виховного процесу,  під час якої учні та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

«Показовий День ЦЗ був проведений на достатньому організаційно-методичному рівні. Успіх його великою мірою залежав від його завчасної підготовки, чіткого керівництва, підбору заходів та правильного визначення складу учасників.Педагоги обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці», - зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена БОХАН.