Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ

Учасники «круглого столу», що пройшов у райдержадміністрації в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, обговорили необхідність дотримання правил безпечної поведінки на вулицях та заміських дорогах, вжиття профілактичних і роз’яснювальних заходів з попередження ДТП

Зокрема, свою думку з даного приводу висловили  перевізники району – представники «Корунд-С» та ФОП Шишканов, а також працівники відділу освіти райдержадміністрації, адже учнівська молодь та діти – це та категорія учасників дорожнього руху, яка вимагає окремої уваги. Інспектор Конотопського ВП Андрій КАСЬЯНЕНКО звернув увагу на потребу проведення інструктажів з водіями стосовно роботи і підготовки рухомого складу в період масових літніх перевезень пасажирів.

«Причини аварій із року в рік не змінюються. Серед них - перевищення швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, керування транспортними засобами водіями напідпитку, нехтують правилами безпеки і самі пішоходи. Тому наскільки об’днано ми всі спрацюємо, настільки ефективний матимемо кінцевий результат - зменшення ДТП та створення безпечних умов  для кожного», -  акцентував перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО.