Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРО ЗАПОБІГАННЯ НАДЗВИЧАЙНИМ І ТЕХНОГЕННИМ СИТУАЦІЯМ ГОВОРИЛИ В КОНОТОПСЬКИЙ РДА

Про безпечний відпочинок на воді, пожежі в екосистемах та протипожежний захист населених пунктів йшлося на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання відбулося під головуванням  першого заступника голови Конотопської РДА Андрія САХНА. Основна увага була приділена організації заходів щодо підготовки до купального сезону, забезпечення безпеки на водних об’єктах району.

У своєму виступі директор Комунального закладу «Конотопська рятувально-водолазна служба» Віктор СИНЬКО зазначив, що питання забезпечення безпеки людей на водних об’єктах Конотопщини є щорічною актуальною проблемою, адже на воді щороку гинуть десятки краян. Так, впродовж минулого року на воді загинуло 7 людей, серед яких пятеро   -  жителі району.

Основні причини трагедій - побутове пияцтво та використання стихійних та непристосованих місць для водного відпочинку.

За словами очільника рятувальної служби у цьому році буде виставлено сезонний рятувальний пост у затоці річки Сейм в с. Таранське на час функціонування дитячих оздоровчих таборів. Також заплановано проведення обстеження  та очищення дна акваторїї облікованих у районі 3 місць масового відпочинку на воді, а саме у Таранському, Новомутині та  Хижках.

Присутні також обговорили питання покращення протипожежного захисту в населених пунктах та на об’єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у місцях відпочинку та оздоровлення дітей, про заходи запобігання та протидії масовим пожежам в екосистемах, епідеміологічну ситуацію  щодо захворюваності населення Сумської області на гострі кишкові інфекції та вжиття заходів  щодо їх запобігання.

За результатами розглянутих питань, прийнято відповідне рішення комісії, яким передбачається всім відповідним організаціям і службам спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснити ряд організаційно-практичних заходів для забезпечення безпеки людей та санітарно-гігієнічного благополуччя району.