Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ ПО УСУНЕННЮ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ

30 червня, у зв’язку з переміщенням активного циклону та стихійних гідрометеорологічних явищ: сильного дощу, грози, шквалистого вітру, місцями крупного граду,  на території Конотопського району склалась надзвичайна ситуація

Про це під час апаратної наради при голові райдержадміністрації повідомила провідний спеціаліст з питань захисту населення апарату Конотопської РДА Тетяна НАВОРА.

Як зазначила посадовець, за попередніми даними найбільш постраждали населені пункти Дептівської, Карабутівської, Красненської, Кошарівської, М. Ганівської, В. Самбірської, Тернівської сільських  рад: знеструмлені населені пункти, повалені дерева електричні опори, обірвано електропроводи, пошкоджено дахи.

Інформація щодо наслідків проходження активного циклону і задані ним збитки населенню та господарському комплексу району продовжує надходити з населених пунктів району.

Вже проведені першочергові ремонти та відновлена робота пошкоджених об’єктів енергозабезпечення населення, розчищено дороги від повалених дерев.

На сьогоднішній день відновлено електропостачання у всіх населених пунктах району, однак в деяких селах ще відсутнє світло на окремих вулицях. Ремонтні роботи тривають.