Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У МЕЛЬНI ВІДКРИЛИ МІСЦЕВУ ПОЖЕЖНУ ОХОРОНУ

Спецтехніка допоможе місцевим рятувальникам ефективно виконувати свої службові обов'язки та вчасно приходити на допомогу людям. Автомобіль укомплектований засобами пожежогасіння та має підвищену прохідність

Привітали громаду з визначною й важливою подією та вручили ключі від пожежного автомобіля керівники району Микола ГОРБЕНКО і Анатолій БОЯРЧУК.

Очільники району відзначили, що основними причинами пожеж є необережне поводження населення з вогнем та випалювання залишків рослинності на сільгоспугіддях і на землях, що прилягають до лісових масивів і торфовищ. А оскільки це село і прилеглі до нього населені пункти Присеймівської сільської ради на значній відстані від міста, робота місцевої пожежної охорони є  ключовим елементом у ліквідації пожеж та порятунку людей. Рятувальники не будуть витрачати дорогоцінні хвилини, за які можна врятувати людські життя  і майно.

Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК наголосили на організації належного функціонування протипожежних формувань у сільській місцевості, продовженні роботи з їх створення, забезпеченні утримання пожежної техніки в робочому стані, укомплектуванні її необхідним пожежно-технічним обладнанням.

"Відтепер у разі виникнення надзвичайної ситуації жителям Мельні та прилеглих сіл не доведеться чекати прибуття пожежного автомобіля з міста, що з різних обставин може затриматись у дорозі, а не витрачаючи дорогоцінних хвилин викликати місцевих вогнеборців", - зазначив голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО під час вручення ключів від пожежного автомобіля.

Дійсно, питання оновлення матеріально-технічної бази підрозділів служби з надзвичайних ситуацій, поповнення автопарку пожежних машин вкрай актуальне і важливе. Врятовані людські життя на пожежах є показником ефективності роботи пожежників, такої важливої і необхідної для суспільства.