Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

У Конотопській  районній державній адміністрації, 16 березня 2020 року за участі заступника головиКонотопської районної державної адміністрації Тетяни Шерудило відбулося засідання Ради підприємців при Конотопській районній державній адміністрації,  ініційоване радою підприємців району

На засіданні Ради підприємців головний спеціаліст відділу культури Конотопської районної державної адміністрації Наталія Тарабан проінформувала присутніх, що в районі оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 18 березня по 16 квітня 2020 року подати до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017- 2020 роки.

Під час засідання ради заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна Шерудило повідомила присутнім, що в Україні з 1 лютого 2020 року запрацювала програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України. Метою програми є підтримка інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу. Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

Разом з тим, представники уповноважених банків (Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк) повідомили присутнім порядок надання вищезазначеної фінансової підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва.

На завершення Тетяна Шерудило наголосила, що робота органів влади й надалі буде направлена на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу в районі.