Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОНИКЛИВА ПОЄЗІЯ ОЛЬГИ БАЧАЛ І ЇЇ «РАПСОДІЯ ЖИТТЯ»…

Літературна гостина районної бібліотеки зібрала шанувальників красного слова і прихильників творчості місцевої поетеси, жительки с.Шаповалівка Ольги БАЧАЛ, яка презентувала свою нову книгу «Рапсодія життя»

Видання  містить як уже відомі, так і нові поезії про наші одвічні істини – родину, історію, мову, природу. Письменниця творчо переосмислює життя – і в результаті з’являються нові проникливі поетичні образи, тендітні, сильні й водночас – близькі та зрозумілі кожному. Багато віршів Ольги БАЧАЛ стали піснями.

Вихід друкованого видання став можливим завдяки підтримці очільників району Тетяни  ШЕРУДИЛО та Анатолія БОЯРЧУКА, а також фінансовій підтримці керівника будівельної компанії ПП «Серго» Сергія ЗМИСЛІ.

- Найбільша радість для поета – усвідомлення того, що його вірші люблять і відчувають, читають і розуміють, - говорить поетеса.

«Ваші відверті і щирі твори зачаровують. Вони - ціле мелодійне дійство: слово тендітне, немов паросток зернини, просте і горде, як козацька слава. Нехай вічно прихильним буде до Вас Українське слово, якому присвятили Ви своє життя, свою любов без останку. Нехай відкриває воно Вам свої нові таємниці», - звернулися до поетеси Тетяна ШЕРУДИЛО та Анатолій БОЯРЧУК та побажали духовного та земного щастя.

І сьогодні, у теплому колі друзів, звучала чарівна «Рапсодія життя», торкаючись найпотаємніших струн души митця і шанувальників її тонкого таланту.

 

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/283189932054423/photos/pcb.1140085619698179/1140085136364894/?type=3&theater