Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ–СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ

Голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ вручив ключі від власних квартир, придбаних Державним коштом в м.Конотоп, одній особі з числа дітей-сиріт та двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування  та привітав власників з початком нового життя у своїх квартирах

- Сім’я  – це найвища цінність для держави. Тому влада планомірно  й з повною відповідальністю підходить до вирішення житлових питань дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і як результат – тільки упродовж 2020 року ключі від власних квартир вже отримали 4 особи відповідної категорії, у 2019  - 3 особи, - зауважив очільник району.  

Начальник управління соціального захисту заселення Ірина ЗАЇКА, яка забезпечила реалізацію державної політики з виконання Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету, затверджених Урядовою постановою від 15.11.2017 № 877 (зі змінами),  теж привітала нових власників та всім побажала створити молоді сім’ї у нових власних квартирах. 

Обирати квадратні метри майбутнім власникам допомагали державні службовці райдержадміністрації, враховуючи індивідуальні побажання кожного з  них. Тому у свою чергу господарі новеньких квартир висловили неймовірне задоволення придбаним житлом та щиру вдячність за турботу держави.

Всього  у 2020 році для Конотопського району  виділено 2 261 388 грн. державних коштів.

Надалі  планується  виплатити  грошову компенсацію  ще двом особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Конотопського району, після обрання та придбання  ними житлових приміщень на всій території нашої держави.