Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

З ВІРОЮ Й НАДІЄЮ НА МИР МИ ДЯКУЄМО ТА ВКЛОНЯЄМОСЯ ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ ТА ЗВІЛЬНЯЛИ НАШУ ЗЕМЛЮ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ І ВОЇНАМ, ЯКІ СЬОГОДНІ БОРОНЯТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ!

З такими словами звернувся голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ під час урочистих заходів з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Дубов’язівській територіальній громаді

«У ці святі травневі дні ми з глибокою повагою говоримо про воїнів, які вибороли нашу свободу у страшному поєдинку з нациськими окупантами і почуття безмежної гордості за наш непереможний народ переповнюють наші серця. Що для нас перемога над нацизмом? Це - пам'ять. Це – жертовність. Це - безмежна вдячність. Це - безцінний вистражданий скарб. І знаючи, якою великою ціною здобуто перемогу, ми, нащадки славних воїнів, схиляємо голови перед величним подвигом загиблих і пишаємося сучасними героями, які боронять рідну землю», - наголосив Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ.

Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ разом з керівництвом Дубов’язівської селищної ради, старостинських округів, освітнього закладу та громадськістю поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям у смт.Дубов’язівка, до братської могили та на Меморіалі Слави у с.Сім’янівка, на Меморіалі Слави у с.В’язове.

Очільник Конотопського району разом з керівництвом ОТГ також відвідав і поспілкувався з ветеранами Другої світової війни, жителями Дубов’язівської громади – Ніною ТРОХИМЕНКО (народилася у 1944 році у концтаборі), Сергієм ТЕСЕНКОМ (17-річним юнаком пішов на фронт), а також з Григорієм ЛІНЧАКОМ (полковник, служив у Афганістані командиром ремонтно-відновлювального батальйону). На знак щирої вдячності, поваги і уваги гості вручили ветеранам подарункові харчові набори.

Також Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ побував на фінальних змаганнях з міні-футболу на Кубок Дубов’язівського селищного голови, що сьогодні пройшов у В’язовому, а також відвідав шкільний музей В’язівського НВК.