Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОЛІМПІЙСЬКЕ СВЯТО ДРУЖНО ВІДЗНАЧАЛИ НАШІ ДОШКІЛЬНЯТА

Весело, бадьоро, завзято й енергійно з 10 по 12 вересня пройшли Олімпійські дні у закладах дошкільної освіти району у рамках районного проекту «Ростемо здоровими, спортивними та щасливими»

Різноманітні спортивні естафети, конкурси, ігри, співи, танці викликали у малят безліч яскравих радісних емоцій, додали сміливості і впевненості у своїх силах, дружньо згуртували. Наприкінці майбутні олімпійці отримали нагороди та солодощі.

Наприклад,  10 вересня 2018 року спортивне свято для дошкільнят відбулося у Вирівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ».

Свою спритність, витримку і жагу до перемоги діти продемонстрували під час проведення естафет: «Із обруча в обруч», «Передай предмет», «Пронеси м’яч між ногами», а кульмінацією стало перетягування канату.

11 вересня 2018 року дошкільнята Соснівського освітнього закладу брали участь у спортивній розвазі «Ми сильні і дужі, бо до спорту не байдужі». Діти змагалися, співали, танцювали та розповідали вірші про спорт.

А у закладі дошкільної освіти  Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»  було проведено спортивне свято «Ми – майбутні олімпійці». Діти із задоволенням брали участь у спортивних естафетах, конкурсах проводили рухливі ігри.