Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЛЯ ВАС ГРАЄ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР!

Конотопським районом крокує пісенний Проєкт, у рамках якого свої виступи жителям району дарує славетна 58-а окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського

Завдяки сприянню представників соціально-активного бізнесу, які зацікавлені у тому, щоб молоде покоління і люди поважного віку долучалися до високого духового мистецтва, військові музиканти вже познайомили зі своєю творчістю жителів сіл Кошари, Вирівка та Землянка.

Зали сільських закладів культури були заповнені слухачами. Прийшли послухати творчість військових музикантів жителі села – і молодь, і старше покоління.  Військові заворожили присутніх грою на музичних інструментах і виконанням пісень та подарували всім шквал позитивних емоцій та драйву.

У ході концертної програми звучали композиції минулого сторіччя та сучасності:  патріотичні твори, музика з кінофільмів, твори українських авторів, джазові композиції. Глядачі насолоджувались переспівами сучасних рок- та поп-композицій від кавер-гурту «Dagger».

Оркестрантів вітали гучними оплесками, знімали на відео та фотографували. Море аплодисментів отримав керівник оркестру - військовий диригент капітан Євген Батура.

Незабутні враження, заряд щирої, теплої, душевної енергії, які отримали присутні, запам’ятається надовго!