Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

13 ДІТЕЙ З КОНОТОПЩИНИ ВІДПРАВИЛИСЬ ВІДПОЧИВАТИ ДО «ПАТРІОТУ», ЩЕ 3 ДІТОК - ДО "СУЗІР'Я"

Загалом на ІІ зміну до наметового табору «Патріот», що функціонує на базі Хижківського НВК, на відпочинок заїхало 50 юнаків та дівчат з різних куточків Сумщини

Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, путівки дітвора отримала безкоштовно, їх фінансують з обласного бюджету. Відпочивають у таборі діти з числа обдарованих та пільгової категорії. На шкільну юнь очікують проживання в наметах, вечори біля багаття, катання на байдарках і купання у Сейму, повноцінне п’ятиразове харчування, спортивні ігри, конкурси, розваги – все те, що робить відпочинок у наметовому таборі особливим та неповторним.

Ще 3 дітей з району 17 липня заїхали у наметовий «Сузір’я», який знаходиться у Лебединському районі, село Червлене.

«Тож нехай відпочинок для дітвори в безпосередній близькості з неповторною і красивою природою рідного краю буде безтурботним, повноцінним і корисливим», - побажала Тетяна РЯБКО.

Також посадовець відмітила, що за сприяння та підтримки сектору молоді та спорту райдержадміністрації 4 дітей з Конотопського району з числа пільгових категорій  оздоровлювались та відпочивали на 6 тематичній зміні «Наш вибір – європейська Україна», що  проходила в «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» із 21 червня по 11 липня 2017 року включно.