Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

24 ГОДИНИ НА ДОБУ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ, АБО ЯК ДІТИ ВІДПОЧИВАЮТЬ У «ПАТРІОТІ»

Триває друга зміна в наметовому таборі «Патріот», що перебуває в мальовничому куточку нашого району – селі Хижки, де дітвора має нагоду відпочити на березі річки Сейм, провести час в лісі, в безпосередній близькості з природою

У таборі відпочивають 50 дітей, у тому числі 13 – з населених пунктів району. Це діти пільгових категорій та обдаровані. Путівки всі вони отримали безкоштовно, а 8 дітей приїхали на відпочинок до табору вже вдруге. Дітвора всі 24 години на добу перебуває на свіжому повітрі, проживає в наметах.

Особлива увага приділяється патріотичному вихованню та спорту. Вихованці табору багато часу проводять в іграх, в тому числі – долають смугу перешкод, проводять козацькі розваги, грають у водний волейбол, катаються на байдарках, співають вечорами біля багаття патріотичні пісні.

А ще – в таборі ходять свої гроші «бафони», які нараховуються кожному вихованцю залежно від результатів виконання поставлених завдань.

Нещодавно в таборі побували та поспілкувались з дітворою і педагогами заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО. Посадовці поцікавилась умовами проживання дітвори в наметах, програмою виховних заходів, потребами вихованців табору та побажали юним патріотам хорошого відпочинку.