Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОНОТОПЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ОЗДОРОВЛЮВАТИ ДІТЕЙ

Підготовку до літньої оздоровчої кампанії 2018 року обговорили очільники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК з керівництвом районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка», представниками Бочечківської громади та профільними структурними підрозділами райдержадміністрації

Мова йшла про її фінансове забезпечення та кількісні показники оздоровлення.

«Згідно з чинним законодавством, оздоровленням та  відпочинком повинні бути охоплені всі категорії дітей та учнівської молоді району,- наприкінці підкреслив керівник району Микола ГОРБЕНКО, - зокрема, особливу увагу потрібно приділити дітям учасників антитерористичної операції та загиблих бійців».

За результатами наради, голова райдержадміністрації доручив сектору молоді та спорту надати методичну допомогу новоствореним громадам Конотопського району в розроблені Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді влітку 2018 року. Відділу освіти надати пропозиції сектору молоді та спорту щодо оздоровлення дітей в літній період.

Директору районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» Ніні ПУШНЯКОВІЙ було рекомендовано розробити заходи з підготовки табору до літньої відпочинкової компанії.