Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НАЛЕЖНЕ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ЮНОГО ПОКОЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НАШУ ЦІЛІСНІСТЬ, НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ Й ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК

Це відмітила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Члени координаційної ради обговорили орієнтовний план заходів із вшанування загиблих воїнів АТО, проведення заходів у районі до Дня пам’яті Героїв Крут, а також окреслили завдання Координаційної ради на поточний рік.

Доповідаючи про організацію та проведення заходів по вшануванню загиблих воїнів АТО, завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, розповіла, що за час проведення антитерористичної операції на полях бою на Сході України полягли 6 кращих синів Конотопщини. Два роки поспіль в нашому районі організовуються та постійно проводяться заходи, присвячені пам’яті наших славетних земляків, які загинули, захищаючи Вітчизну. Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам’ятати, а щоб пам’ятати- треба знати.

Говорячи про організацію районних заходів з нагоди 100-річчя бою під Крутами - героїчної й водночас трагічної події, Тетяна РЯБКО відзначила, що подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів – це не просто наша історія, це приклад для кожного, хто серцем вірний Україні і вшановувати пам’ять про них – наш обов’язок. На її переконання, про подвиг українських юнаків під Крутами, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, повинні знати усі покоління, як прийдешні так і наступні, і наша справа – зробити задля цього усе можливе.

За результатами обговорення питань координаційна рада прийняла відповідні рішення.

Зокрема, відділу освіти райдержадміністрації організувати у навчально-виховних закладах заходи по вшануванню загиблих воїнів АТО; на базі Шаповалівського, Соснівського, Землянського, Юрівського, Вирівського навчально-виховних комплексів забезпечити покладання квітів до пам’ятних знаків та могил загиблих; організувати поїздку учнів навчальних закладів та вчителів історії Конотопського району у с.Крути для вшанування пам’яті героїв Крут; провести тематичні виставки, конкурси малюнку, вікторини тощо по вшануванню пам’яті героїв Крут.

У ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» планується провести районну зустріч з бійцями АТО.

Шаповалівському, Соснівському, Землянському, Юрівському, Вирівському сільським головам було рекомендовано забезпечити проведення та участь населення у заходах із вшанування загиблих воїнів АТО. (покладання квітів до пам’ятних знаків та могил загиблих).

ГО ВФСТ «Колос», сектору молоді та спорту спільно провести змагання  з футзалу серед ветеранів 35+ пам’яті воїна добровольчого полку «АЗОВ» Анатолія ШУЛЬГИ.

Відділу культури райдержадміністрації організувати заходи із вшанування загиблих воїнів АТО та Героїв Крут у бібліотеках та закладах культури району.

«Колись наш Великий педагог Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ сказав: «Сила духу починається з віри в моральні святині Вітчизни, народу. Людина, яка ні в що не вірить, не може бути ні духовно сильною, ні морально чистою, ні мужньою", тому ми повинні зробити усе від нас залежне, щоб патріотизм й духовний розвиток стали нормою нашого життя, а це забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і нашого суспільства в цілому», - наприкінці підсумувала голова координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Тетяна ШЕРУДИЛО.