Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Під таким девізом пройшла зустріч учнів ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» ліцею з учасниками АТО Конотопщини

Звертаючись до військовослужбовців, керівник району Микола ГОРБЕНКО висловив  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовідданість в ім’я  миру  і  нашого  майбутнього. «Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності», - підкреслив голова райдержадміністрації.

Присутні згадали поіменно всіх загиблих Героїв нашого краю та вшанували світлу пам’ять про них хвилиною мовчання, тримаючи в руках запалені свічки, символічно підкреслюючи неоплатний борг перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками.

Учасники АТО на згадку про зустріч отримали від представників молодого покоління пам’ятні та солодкі подарунки.

Також для воїнів АТО було передано конверт з  вітальними листівками,  що з особливим трепетом та вдячністю виготовили для Героїв зимовими днями студенти Аграрного ліцею та учні шкіл району з впевненістю того, що листівки підтримають  військовослужбовців та зігріють їхні серця.

Сьогодні Героїв дедалі більшає, адже кожен, хто стає на захист своєї держави, поповнює лави добровольців у війні на сході України, - Герой. Кожен, хто робить свій внесок у перемогу України, - Герой. Кожен, хто ризикує життям, аби надати таку потрібну допомогу в зоні АТО, - Герой. І ми пишаємося тим, що маємо стільки Героїв із хоробрими серцями, які рятують Україну.

Нікого не залишили байдужими патріотичні пісні у виконанні групи «Кураж», адже з давніх-давен українська пісня супроводжувала наш народ, піднімала бойовий дух й дарувала наснагу.