Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

"ЗІРКА" ГОТУЄТЬСЯ ОЗДОРОВЛЮВАТИ ДІТЕЙ

У районі триває процес підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії 2018 року

Основні чинники організації якісного оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зірка» обговорила під час виїзної наради на території табору заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО спільно з головою Бочечківської ОТГ Світланою ГРАЧЕНКО, директором табору Ніною ПУШНЯКОВОЮ та начальниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.

До початку сезону потрібно завершити косметичний ремонт будинків, благоустрій території (облаштувати ігрові майданчики, місця для купання, обстежити дно водойми), вирішити інші організаційні питання. Учасники наради говорили також про фінансове забезпечення та кількісні показники оздоровлення.

«Наше з вами завдання –  оздоровленням та  відпочинком максимально охопити  усі категорії дітей та учнівської молоді району, створити умови для їхнього безпечного відпочинку, – наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО, – тому необхідно привести у відповідність до вимог безпеки всі будівлі табору, ретельно перевірити територію».

Загалом у «Зірці» протягом 2-х змін планується оздоровити 246 дітей, у тому числі й з числа пільгових категорій.

Як повідомила завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, загальна сума коштів, передбачених у районному бюджеті на літню оздоровчу кампанію складає 1 017 974 грн. з них за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету – 150 114 грн., за рахунок іншої субвенції сільських бюджетів району – 398 050 грн.