Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ЗМАГАЛИСЯ У РАЙОННІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

9 шкільних команд та команда ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» взяли участь у змаганнях районної спартакіади серед допризовної молоді, що тривали на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей»

15-17-річні юнаки змагалися з бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, подолання смуги перешкод, кросу на 1500 метрів, стрільби з малокаліберної зброї.

Як зазначила завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, захід проводився з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді району до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни.

У тирі Політехнічного технікуму КІСумДУ учасники спартакіади змагалися зі стрільби з пневматичної зброї. Перше місце у стрільбі виборов Андрій НАТАЛИЧ (Кошарівський НВК – 280 очок), друге - Денис ЗАЧЕПА (Салтиківський НВК – 190 очок), третє місце посів Андрій ЗАНОРА (Бочечківський НВК – 160 очок).

У змаганнях з бігу на 100 метрів перемогу здобув Володимир ЛУКАШОВ з Духанівського НВК з найкращим результатом 12,3 сек.; друге місце –Віктор ЛАПУЗІН (12,6 сек.) Духанівський НВК, третє місце –Артур  РЕВА (12,7 сек.) Курилівський НВК.

У підтягуванні на перекладені перше місце поділили поміж собою учні В.Самбірського НВК Андрій ГОРБАТЕНКО та Валерій МАЛКО з результатом 16 разів, друге місце посів Андрій НАТАЛИЧ з Кошарівського НВК з результатом - 14 разів, третє місце поділили учні Тулущанського НВК Денис КОТОВ та Владислав ПРОКОПЕНКО з однаковою кількістю підтягувань у 13 разів.

Кращими у метанні гранати стали Андрій НАТАЛИЧ з Кошарівського НВК з результатом 49 метрів, Артур РЕВА з Курилівського НВК з результатом 47 метрів, третє місце поділили учні Кошарівського НВК Ярослав СТРІЛЕЦЬ та Костянтин  ГАВРИЛЕНКО, метнувши гранату на 46 метрів.

У подоланні смуги перешкод кращими були Вадим ПОВОЛОЦЬКИЙ (Салтиківський НВК) з результатом – 27,69 сек., друге місце –Василь ВОЛОШИН -28,34 сек. (ДПТНЗ «КПАЛ»), третє місце –Денис КОТОВ (Тулущанський НВК) -28,59 сек.

У змаганнях з бігу на 1500 метрів перемогу здобув Артур РЕВА з Курилівського НВК з найкращим результатом 5,22 хв.; друге місце зайняв Олександр БОЙКО Курилівський НВК - 5,25 хв., третє місце - Заярний Владислав  Дубовязівський НВК- 6,08 хв..

В особистому заліку за результатами спартакіади перше місце виборов Андрій НАТАЛИЧ з Кошарівського НВК (2126 балів), друге місце посів Володимир ЛУКАШОВ з Духанівського НВК (1586 балів), третє місце - Ярослав СТРІЛЕЦЬ з Кошарівського НВК (1254 балів).

Переможцем змагань серед допризовної молоді в командному заліку стала команда Кошарівського НВК (3820 балів), друге місце посіла команда Духанівського НВК (2586 балів), третє місце зайняла команда В.Самбірського НВК (2052 балів), котрі нагороджені грамотами Конотопської районної державної адміністрації.

Переможці спартакіади представлять Конотопщину на обласному етапі, який відбудеться у м.Суми вже 25-27 квітня.