Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БАЖАННЯ І ВМІННЯ ТВОРИТИ ДОБРО СТАЛИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ РЕЗУЛЬТАТОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» - «ПОЧУЙ СВІТ!»

Сім тисяч гривень зібрала Конотопщина під час Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Почуй світ!», що вже 13 років поспіль проходить в Україні

Головною метою цьогорічної Акції, до якої долучилися працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, ОТГ та сільські ради, заклади й установи району та просто небайдужі мешканці Конотопщини, став суспільний збір коштів на придбання медичного обладнання для Сумської обласної дитячої лікарні для лікування дітей з вадами слуху.

Волонтери працювали зі спеціальними скриньками для збору коштів, до яких усі бажаючі могли зробити благодійний внесок та отримати за це, на знак вдячності, маленьке червоне сердечко.

Акція «Серце до серця», як відзначила завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, покликана привернути увагу до проблем та допомогти дітям одержати сучасне високотехнологічне лікування і водночас - це випробовування на доброчинність, допомога у спрямуванні в правильне русло творчого потенціалу та запалу нашої молоді, виховання високих моральних цінностей, співпереживання і небайдужості, це повноцінна участь в суспільному житті. Це ще одна можливість показати, що ми європейського духу нація.

«І результати благодійної акції свідчать про те, що в нашому районі є чуйні, відкриті до допомоги серця, адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!», - у підсумку зазначила Тетяна РЯБКО.