Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КРАЩОГО ВІДПОЧИНКУ ГОДІ Й БАЖАТИ ДЛЯ ДИТИНИ

Таке переконання висловила завідуюча сектором молоді і спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО під час урочистого відкриття минулої п’ятниці другої табірної зміни в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Зірка»

Святкова лінійка з нагоди відкриття другої табірної зміни пройшла в урочистій обстановці: мами й татусі, бабусі й дідусі юних таборян, представники райдержадміністрації, керівництво табору – усі схвильовано чекали нової зміни.

Незважаючи на дощову погоду, загони вишикувались і доповіли про готовність до відкриття нового сезону відпочинку. Поселялись таборяни ще кілька днів тому. Отже, за короткий проміжок часу уже познайомились, облаштувались і навіть підготували газети, загонні куточки з підручних матеріалів, концертні номери до урочистого відкриття зміни.

Діти читали вірші, гуморески, співали пісень, підготували танцювальні композиції.

Для відпочиваючих - це прекрасна пора яскравих вражень, творчості і активного пізнання світу. На початку урочистої лінійки відбулася перекличка загонів, кожен з яких старався якнайкраще сказати свою речівку. Хвилююче було не лише чути, а й виконувати разом з усіма учасниками лінійки Гімн України та спостерігати за традиційним несенням прапора України та прапора табору.

У своєму зверненні до дітей директор табору Ніна ПУШНЯКОВА в першу чергу побажала юним відпочивальникам добре відпочити, цікаво і весело провести час, набратися здоров’я, сил, енергії та незабутніх вражень. До таких щирих побажань  приєдналися почесні гості.

З метою формування здорового способу життя у підростаючого покоління (молоді) начальник відділу соціальної роботи КРЦССДМ Катерина ГУЗЄВА роздала дітям інформаційні листівки, через які вони мали змогу ознайомитися з  правилами здоров’я.

Як повідомила Тетяна РЯБКО, під час другої зміни у таборі відпочинуть та оздоровляться 170 дітей, серед них - талановиті й обдаровані, діти з багатодітних родин, прийомних, діти пільгових категорій.

Як і завжди, цього разу для дітей організовано збалансоване, раціональне й надзвичайно смачне харчування. Цікаву насичену програму і багато-багато друзів обіцяють подарувати у “Зірці”. На дітей чекає безліч цікавих заходів, спортивних змагань, конкурсів та екскурсій. А мальовничі краєвиди, свіже повітря понад річкою з надлишком додадуть бадьорості, гарного настрою.

Загони розселилися у затишних корпусах. Кращі педагогічні працівники району стануть для дітей вихователями і друзями... Кращого відпочинку годі й бажати для дитини, адже для збереження і зміцнення здоров’я величезне значення має саме активний відпочинок.