Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ У «ЗІРЦІ»

Нещодавно у дитячому оздоровчому таборі «Зірка», розташованому в с.Новомутин, відбувся олімпійський день. До його програми входили стрибки через скакалку, стрибки в довжину з місця, віджимання від підлоги, біг на 30 метрів та підтягування. У кожному виді змагання відбувались у трьох вікових категоріях

Переможцями у різних вікових категоріях стали: стрибки через скакалку – Вікторія Павлюк, Анна Губатенко та Діана Ковальчук, стрибки в довжину з місця – Андрій Хижняк, Даніїл Саєнко та Оскар Ревко серед юнаків і Ангеліна Раздорожнюк, Софія Голінко та Діана Калюжка серед дівчат, віджимання від підлоги Вікторія Павлюк та Анна Алахвердієва (у старшій віковій групі Вікторія та Анна показали однаковий результат і обидві стали переможцями), Вікторія Гавриленко і Діана Калюжка, біг 30 метрів: Ярослав Лапузін, Богдан Куштурний та Олексій Могила серед юнаків і Ангеліна Раздорожнюк, Юлія Галушко та Софія Голінко. У підтягуванні не було рівних Ярославу Лапузіну, який, підтягнувшись 24 рази, здобув перемогу в цьому виді.

Цікаво, що Ангеліна Раздорожнюк, Софія Голінко, Діана Калюжка, Вікторія Павлюк та Ярослав Лапузін здобули перемоги у двох видах програми.

А ввечері до табору завітали почесні гості – голова райдержадміністрації Микола Горбенко, голова районної ради Анатолій  Боярчук, ?????????????? райдержадміністрації Тетяна Рябко та чоловіча й жіноча волейбольні команди. Відбувся волейбольний турнір за участю команди вожатих табору, команди дівчат «Зірки», чоловічої команди «Ветеран Конотопщини» та жіночої збірної, складеної з гравців «Локомотива» та РДА. Після запеклих волейбольних баталій відбулося нагородження переможців грамотами та призами. А керівники підприємств району Геннадій Бердніков та В’ячеслав Фільов надали для переможців смачні фрукти.

Цікаві змагання та приємне нагородження надовго залишаться у пам’яті всіх причетних до цього свята здоров’я та руху.